Ocenenia

Ocenenia za tanečnú sezónu 2018

1.miesto na MSR v Košiciach za hip hop duo mini kids a titul Majster SR – Nelka Budjačová a Nelka Trebichalská, The Next step Košice

1. miesto za hip hop formáciu JVK  „ The Next Episode“  - Dance Power, Bratislava

1.miesto za hip hop duo mini kids  – Nelka Budjačová a Nelka Trebichalská, Deep dance league 2, Martin

1.miesto za hip hop duo mini kids  – Nelka Budjačová a Nelka Trebichalská, Grimmy dance cup 2 , Prešov

1. miesto za disco sólo mini kids – Nelka Budjačová, , Grimmy dance cup, Prešov

1. miesto za hip hop sólo mini kids – Nelka Budjačová, District cup , Bratislava

1. miesto za hip hop sólo mini kids – Nelka Trebichalská, Nelux Cup, Bratislava

1. miesto za disco skupinu JVK „ Gold Power“, Dance Mánia, Považská Bystrica

1. miesto za hip hop formáciu JVK B „ Royal Blue“ – Deň tanca, regionálna súťaž, Trenčín

2. miesto na MSR za disco dance formáciu HVK „Drop the Bass“ a titul vicemajster SR, Dance Power Bratislava

2. miesto za hip hop sólo mini kids – Nelka Budjačová, , Deep dance league 2, Martin

2. miesto . miesto za disco sólo mini kids – Nelka Budjačová, Grimmy dance cup 2, Prešov

2. miesto za hip hop skupina HVK „ Knedle“, Grimmy dance cup 2, Prešov

2. miesto za hip hop skupina HVK „ Knedle“, District cup Bratislava

2. miesto za disco skupinu HVK „On Fleek“, Grimmy dance cup 1, Prešov

2. miesto za disco sólo JVK B – Júlia Sulíková, Deep dance league 1, Martin

3. miesto za hip hop duo HVK –Melissa Bratrancová a Barbora Ševčíková, Deep Dance League 2, Martin

3. miesto za hip hop formáciu JVK  „ The Next Episode“ , Deep Dance League 2, Martin

3. miesto na MSR za street sólo HVK ženy a titul druhý vicemajster - „Demon inside me“ – Vanesa Polášková, MSR Dance Power Bratislava

3. miesto za disco sólo JVK C – Marína Golejová, Dance Power Bratislava

3. miesto za disco formáciu DVK „ Lollipop“ – Dance Power Bratislava

3. miesto za street formáciu DVK „ Kids of 90’s“ – Dance Power Bratislava

3. miesto za disco skupina JVK A „Gold Power“ – Grimmy dance cup 2, Prešov

3. miesto za disco sólo ženy HVK – Vanesa Polášková – Grimmy dance cup 2, Prešov

3. miesto za disco skupinu HVK „On Fleek“ - Grimmy dance cup 2, Prešov

3. miesto za disco duo mini kids – Nelka Trebichalská a Nelka Budjačová – Dance Mánia, Považská Bystrica

3. miesto za disco skupinu HVK „On Fleek“ – Dance Mánia, Považská Bystrica

3. miesto za hip hop sólo chlapci DVK – Dárius Holboj – District Cup, Bratislava

3. miesto za disco skupinu JVK „ Gold Power“ – District Cup, Bratislava

3. miesto za disco duo mini kids – Nelka Trebichalská a Nelka Budjačová – Unlimited Cup, Levice

3. miesto za disco skupinu JVK „ Gold Power“ – Unlimited Cup, Levice

3. miesto za disco duo HVK – Vanesa Polášková a Žaneta Poláčková – Grimmy dance cup 1, Prešov

3. miesto za disco sólo JVK C – Ninka Balajová – Grimmy dance cup 1, Prešov

3. miesto za hip hop sólo chlapci DVK – Patrik Sabó – Deep Dance League 1, Martin

3. miesto za hip hop skupinu HVK „ Knedle“ - Deep Dance League 1, Martin

 Okrem týchto medailových umiestení sme obsadili ďalších 66 finálových miest (4. – 8. miesto vo finále)


Úspechy za tanečnú sezónu 2017

1.miesto za street formáciu DVK Kung Fu – Unlimited cup v Leviciach

1.miesto za hip hop skupinu DVK Červené čiapočky - Unlimited cup v Leviciach

1.miesto za street sólo JVK Julka Sulíková „After Storm“ – Jednoducho tanec Šaľa

1.miesto za street duo JVK Kristínka a Hanka „The Cards“ - Jednoducho tanec Šaľa

1.miesto za disco B sólo HVK Žanetka Poláčková – District cup Bratislava

2.miesto za hip hop sólo DVK Aurelka Tomková - Nelux cup Bratislava

2.miesto za hip hop skupinu JVK Ferdomravci - District cup Bratislava

2.miesto za hip hop skupinu HVK Ha ťa ťa - Jednoducho tanec Šaľa

2.miesto za hip hop skupinu DVK Červené čiapočky - Jednoducho tanec Šaľa

2.miesto za hip hop skupinu JVK Ferdomravce – Jednoducho tanec Šaľa

2.miesto za disco B sólo JVK Vaneska Hrbasová- Jednoducho tanec Šaľa

2.miesto za disco B sólo HVK Žanetka Poláčková - Jednoducho tanec Šaľa

2.miesto za hip hop formáciu JVK U mad - Unlimited cup v Leviciach

2.miesto za street duo DVK Aurelka a Jessica „Bob a Bobek“ – MSR Levice

2.miesto za disco B sólo HVK Vaneska Polášková – Deep dance league Martin

2.miesto za hip hop formáciu JVK U Mad - Deep dance league Martin

3.miesto za hip hop skupinu DVK Červené čiapočky - District cup Bratislava

3. miesto za hip hop skupinu HVK Ha ťa ťa - District cup Bratislava

3. miesto za disco C sólo JVK Hanka Martišková - District cup Bratislava

3.miesto za disco B duo HVK Vaneska a Žanetka - District cup Bratislava

3.miesto za hip hop sólo DVK Aurelka Tomková - Jednoducho tanec Šaľa

3.miesto za hip hop sólo HVK Melisska Bratrancová - Jednoducho tanec Šaľa

3.miesto za street sólo HVK Vanesa Polášková „Warior“ – MSR Levice

3.miesto za disco skupinu DVK Boom - Unlimited cup v Leviciach

3.miesto za hip hop sólo DVK Jessica Hrbasová – Grimmy dance cup Prešov

3.miesto za hip hop skupinu JVK Ferdomravci - Nelux cup Bratislava

3.miesto za disco skupinu JVK Zaza´s - Dance mania Považská Bystrica

4.miesto za hip hop skupinu JVK White - Nelux cup Bratislava

4.miesto za hip hop duo JVK Kristínka a Julka - Jednoducho tanec Šaľa

4.miesto za disco C sólo JVK Hanka Martišková - Jednoducho tanec Šaľa

4.miesto za hip hop duo HVK Melisska a Vaneska - District cup Bratislava

4.miesto za hip hop sólo JVK Vaneska Hrbasová - District cup Bratislava

4.miesto za hip hop skupinu JVK Ferdomravce - Unlimited cup v Leviciach

4.miesto za hip hop duo JVK Jessica a Vanesa - Unlimited cup v Leviciach

4.miesto za street sólo JVK Julka Sulíková „After Storm“ – MSR Levice

4.miesto za hip hop sólo JVK Vaneska Hrbasová - Unlimited cup v Leviciach

4.miesto za disco B duo HVK Žanetka a Vaneska - Deep dance league Martin

4.miesto za hip hop skupinu HVK Ha ťa ťa - Deep dance league Martin

4.miesto za hip hop skupinu DVK Červené čiapočky – Nelux cup Bratislava

5.miesto za hip hop sólo JVK Kristína Puterková - Unlimited cup v Leviciach

5.miesto za hip hop duo HVK Melisska a Vaneska - Jednoducho tanec Šaľa

5.miesto za disco sólo JVK Vaneska Hrbasová - Unlimited cup v Leviciach

5.miesto za disco B skupinu JVK Neon girls - Unlimited cup v Leviciach

5.miesto za street duo JVK Kristínka a Hanka „The Cards“ – MSR Levice

5.miesto za street duo HVK Melisska a Žanetka „Harley & Joker – MSR Levice

5.miesto za disco duo mini kids Paťko a Evička – MSR Levice

5.miesto za hip hop duo JVK Vaneska a Jessica - Jednoducho tanec Šaľa

5.miesto za disco B skupinu JVK Neon girls - Jednoducho tanec Šaľa

5.miesto za disco B skupinu DVK Boom - Jednoducho tanec Šaľa

5.miesto za hip hop sólo JVK Sofia Abougalil - Jednoducho tanec Šaľa

5.miesto za disco B skupinu DVK Boom - District cup Bratislava

5.miesto za disco B duo JVK Kristínka a Hanka - Grimmy dance cup Prešov

5.miesto za disco B sólo HVK Vaneska Poláškvá - Dance mania Považská Bystrica

6. miesto za hip hop duo HVK Melisska a Vaneska – MSR Košice

6. miesto za hip hop skupinu HVK 2 – MSR Košice

6.miesto za disco C sólo JVK Zuzka Kalnická - District cup Bratislava

6.miesto za hip hop skupinu JVK White - Jednoducho tanec Šaľa

6.miesto za disco sólo mini kids Evička Rašičová - Jednoducho tanec Šaľa

6.miesto za disco duo HVK Vaneska a Žanetka - Jednoducho tanec Šaľa

6.miesto za hip hop duo JVK Terezka a Sofia – Jednoducho tanec Šaľa

6.miesto za hip hop sólo JVK Vaneska Hrbasová - Jednoducho tanec Šaľa

6.miesto za hip hop sólo DVK Jessica Hrbasová - Jednoducho tanec Šaľa

6.miesto za street skupinu HVK Dustmen – MSR Levice

6.miesto za hip hop duo JVK Julka a Kristínka - Nelux cup Bratislava

6.miesto za disco C sólo JVK Zuzka Kalnická - Nelux cup Bratislava

6.miesto za disco B sólo JVK Julka Sulíková - Nelux cup Bratislava

6.miesto za disco B duo JVK Hanka a Kristínka – Dance mania Považská Bystrica

7.miesto za hip hop skupinu JVK White- Unlimited cup v Leviciach

7.miesto za hip hop duo JVK Terezka a Sofia - Unlimited cup v Leviciach

7.miesto za disco B  sólo DVK Jessica Hrbasová - Unlimited cup v Leviciach

7. miesto za hip hop B sólo JVK Paulínka Švančarová - Unlimited cup v Leviciach

7.miesto za disco B skupinu JVK Neon girls - District cup Bratislava

7.miesto za hip hop skupinu JVK White - District cup Bratislava

7.miesto za hip hop duo JVK Terezka a Sofia - District cup Bratislava

7.miesto za hip hop B sólo JVK Paulínka Švančarová - Deep dance league Martin

7.miesto za disco C sólo JVK Hanka Martišková - Deep dance league Martin

7.miesto za hip hop duo JVK Vaneska a Jessica - Deep dance league Martin

7.miesto za hip hop duo JVK Jessica a Vaneska - Grimmy dance cup Prešov

7.miesto za hip hop duo JVK Jessica a Vaneska - Nelux cup Bratislava

8.miesto za disco B sólo JVK Kristínka Puterková - District cup Bratislava

8.miesto za disco skupinu JVK Zaza´s - District cup Bratislava

8.miesto za hip hop sólo DVK Ninka Balajová - Jednoducho tanec Šaľa

8.miesto za hip hop duo JVK Kristínka a Julka - Unlimited cup v Leviciach

8.miesto za disco B duo JVK Deniska a Zuzka - Unlimited cup v Leviciach

8.miesto za hip hop sólo DVK Ninka Balajová - Nelux cup Bratislava

8.miesto za disco skupinu JVK Zaza´s - Nelux cup Bratislava


Úspechy za tanečnú sezónu 2015/2016

1.miesto za disco skupinu JVK Ňuera - Deep dance league 3 v Martine

1.miesto za street formáciu DVK Slnko, leto,pohoda - Deep dance league 3 v Martine

1.miesto za hip hop skupinu HVK Ótošnánich 2 – Jednoducho tanec v Šali

2.miesto na MSR so street skupinou Sisterhood v Martine

2.miesto za hip hop sólo HVK Melisska Bratrancová - Deep dance league 3 v Martine

2.miesto za disco sólo HVK Vaneska Polášková – Jednoducho tanec v Šali

2.miesto za hip hop duo HVK Melisska a Vaneska – Jednoducho tanec v Šali

3.miesto na MSR za hip hop skupinu HVK 2 v Martine

3.miesto na MSR za disco sólo hobby Dominika Némová v Martine

3.miesto za disco sólo JVK C Vaneska Hrbasová - Deep dance league 3 v Martine

3.miesto za disco sólo DVK C Jessica Hrbasová – Grimmy dance cup v Prešove

3.miesto za disco sólo C Kristínka Puterková - Grimmy dance cup v Prešove

3.miesto za disco duo JVK B Hanka Martišková a Julka Sulíková - Grimmy dance cup v Prešove

3.miesto za hip hop duo HVK Melisska a Vaneska - Grimmy dance cup v Prešove

3.miesto za hip hop sólo HVK Melisska - Jednoducho tanec v Šali

3.miesto za disco skupinu JVK Ňuera - Jednoducho tanec v Šali

3.miesto za disco duo HVK Alex Zenníková a Peťa Straková - Jednoducho tanec v Šali

3.miesto za hip hop duo HVK Vaneska a Melisska – Deep dance league 2 v Martine


Aura má na konte ešte ďalších 26 finálových umiestnení (4. až 8.miesto vo finále) z tejto sezóny a to na súťažiach v Martine, Bratislave, Šali, Leviciach, Považskej Bystrici, Košiciach a Prešove.


Staršie úspechy zo súťaží (2015)

Ocenenia z MSR a tanečného pohára, Bratislava 28. – 30.5.2015

1.miesto a titul majstra SR s disco formáciou Make some noise v spolupráci s TS Lentilky Žilina

2.miesto a titul vicemajster SR získal Samko Ondruško so street sólom Follow your dreams

3.miesto a titul druhý vicemajster SR získali dvk so street formáciou Múzeum voskových figurín

3.miesto a titul druhý vicemajster SR získali HVK so street skupinou Drama Queens

3.miesto a titul druhý vicemajster SR získala Petra Straková s disco freestyle sólom

2.miesto v tanečnom pohári získali DVK s disco formáciou Action

2.miesto v tanečnom pohári získali JVK so street formáciou Ulica

2.miesto v tanečnom pohári získali HVK s disco skupinou Senzi senzus

3.miesto v tanečnom pohári získali HVK s disco skupinou Šesť statočných

5.miesto na MSR získala hvk disco formácia Genesis

6.miesto na MSR získali Vaneska a Jessica Hrbasové so street duom Tom a Jerry

6.miesto na MSR získali Žanetka Poláčková a Melisska Bratrancová s disco duom HVK


Ocenenia z MSR v Košiciach 15. – 16.5.2015, hip hop

2. miesto a titul vicemajster SR s hip hop skupinou HVK – ótošnanich

5. miesto detské hip hop duo – Vaneska a Jessica Hrbasové

7. miesto hip hop formácia HVK 2 – Kar-cool-ky